shapka_top.jpg


ЕКСКУРСІЙНИЙ ТУР – УМАНЬ – СОФІЇВКА

Екскурсія в Умань, дендропарк Софіївка

Всі найчудовіші шедеври створюються в ім'я Любові. Парк "Софіївка" був створений графом Потоцьким для своєї коханої дружини Софії в давньогрецькому стилі.

  • Тривалість 1 день
  • Тип екскурсії: автобусно-пішохідна

Дендропарк СофиевкаУ 1796 році польський магнат Станіслав Потоцький розпочав будівництво парку - подарунок коханій дружині Софії. Хоча всі будівельні роботи не були завершені, парк відкрили у травні 1802 року в день народження Софії і назвали в її честь - «Софіївка». Площа парку - 170 га. Це своєрідна поема з каменю, води, рослин, архітектурних споруд і скульптур. Автор архітектурного проекту і керівник будівництва - Людвіг Метцель. Він матеріалізував в паркових композиціях образи «Одіссеї» Гомера. На будівництві парку працювали тисячі талановитих кріпаків. Завдяки їх титанічній праці, тут були споруджені ставки, підземні річки, водоспади, різноманітні гроти. Оригінальна водна система складається з чотирьох озер, що наповнюються річкою Кам'янка, підземної річки Ахерон, що забезпечує сміливцям 224 м гострих підземних відчуттів, Великого водоспаду, 18-метрового фонтану Змія, каскаду Три сльози і безліч інших унікальних водних композицій. У парку дуже органічно поєднуються мальовничий рельєф місцевості, групи екзотичних рослин, алеї та ландшафтні ділянки з незвичайними назвами: «Єлисейські поля», «Англійський парк», «Мала Швейцарія».

Цю мальовничу місцевість називають казковою країною - настільки тут все незвичайно, поетично і прекрасно.

Можна не сумніватися, що будь-яка людина, яка побувала в цьому парку, залишиться під величезним враженням після відвідування і запам'ятає цей день на все життя!

Програма екскурсії.

  • 8.00 виїзд з Києва.
  • 11.00 -прибуття в Умань.
  • 11.00 -16.00 Екскурсія по дендропарку Софіївка.
  • 16.00 - виїзд в м.Київ
  • 19.00 - прибуття в м.Київ.

Вартість екскурсійного туру 420 грн. / чол.

У вартість включено: транспортне обслуговування (автобус єврокласу Неоплан, Мерседес, Міцубісі, Ман), екскурсійне обслуговування, вхідні квитки, страховка.

Додатково оплачується: обід, розваги в парку (атракціони, катання на конях, човнах, катамаранах)

Фото звіт туру

Экскурсия в Умань, дендропарк Софиевка Экскурсия в Умань, дендропарк Софиевка

Экскурсия в Умань, дендропарк Софиевка Экскурсия в Умань, дендропарк Софиевка

Экскурсия в Умань, дендропарк Софиевка Экскурсия в Умань, дендропарк Софиевка

Экскурсия в Умань, дендропарк Софиевка Экскурсия в Умань, дендропарк Софиевка

Замовити тур:
тел. (050) 330 30 44
тел. (044) 388 30 44
Пошта:
daf@eventcase.com.ua

На данной странице представлена информация об: Экскурсия в Умань, дендропарк Софиевка (Киев-Умань - Киев), Экскурсия по парку «Софиевка», Автобусная экскурсия в Умань с посещением Дендропарка «Софиевка».

Повернутися до списку турів >>

<< Назад