shapka_top.jpg


ЕКскурсійний тур - Київ

Екскурсії по м.Києву.

Літописний переказ про заснування Києва говорить:

«І були три брати: одному ім'я Кий, а другому - Щек, а третьому - Хорив, а сестра їхня була Либідь. Сидів Кий на горі, де нині узвіз Боричів; а Щек сидів на горі, яка нині називається Щекавиця; а Хорив на третій горі, яка прозвалася по ньому Хоревицею. І збудували містечко  в ім'я старшого свого брата, і назвали його Київ». 

 

 

 

 


Музей архітектури та побуту «Пирогово»

 • Тривалість - 4-5 годин
 • Тип екскурсії - пішохідно-автобусний.

Музей архитектуры и быта «Пирогово»Це захоплююча подорож в село Пирогово, де на мальовничій київській околиці розмістився музей народної архітектури та побуту України. Його відвідування дає можливість долучитися до витоків українського духу і в той же час зробити незабутню прогулянку по відкритій місцевості. На території музею проводяться традиційні ярмарки та святкувань згідно з народними традиціями. Опинившись на мальовничих просторах музею, що займає площу в 150 гектар, де розташовуються більш 300 об'єктів старовини з усіх регіонів України, ви буквально переміщується назад в минуле. Старовинні селянські будинки і церкви 16-17 ст. були зібрані в різних регіонах України, доставлені в музей і реставровані.

Замовити тур: 050 330 30 44
daf@eventcase.com.ua


«Стародавній Київ»

 • Тривалість - 4-5 годин
 • Тип екскурсії - пішохідно-автобусний.

Древний КиевПід час туру Ви поринете в атмосферу стародавнього Києва. Давність і сучасність чудово співіснують на його вулицях. Ви зможете побачити найцікавіші пам'ятки міста, які, як віхи часу позначили сторінки його історії: Старокиївську гору, «звідки пішла Земля Руська», знамениті Золоті ворота, Софіївський собор, Володимирський собор, Андріївську церкву та Михайлівський собор, Києво-Печерську лавру, помилуєтеся храмами Подолу і аристократичними особняками Печерська. Ви пройдете крізь історію міста IХ -XI століть, XII -ХIХ століть, побачите місто XXIст.

Замовити тур: 050 330 30 44
daf@eventcase.com.ua


«Історія красивого життя»

 • Тривалість - 2-3 години
 • Тип екскурсії - пішохідна.

История красивой жизниЕкскурсія охоплює один з найцікавіших пам'яток Києва, пропонує оцінити вишукану архітектуру минулих століть, і почути захоплюючі історії з життя видатних людей минулого.

Вона починається від площі Івана Франка та однойменного театру, триває по вул.Банковій повз «будинку з химерами», вул. Лютеранській, де можна оглянути церкву св. Катерини (1857р.), «Будинок удови, що плаче», особняки XIX-XX ст. Далі маршрут йде через вул. Шовковичну з «шоколадним будиночком», «замком феодала», «будиночком під соснами» і через вул. Грушевського (Верховна Рада України, «Будинок офіцерів») виходить на Маріїнський парк.

Тригодинний варіант екскурсії передбачає продовження маршруту до арки Дружби народів, оглядового майданчика, Філармонії.

Замовити тур: 050 330 30 44
daf@eventcase.com.ua


«Золоте кільце»

 • Тривалість - від 3 годин
 • Тип екскурсії - автобусно-пішохідна.

Золотое кольцоДаний маршрут пропонує оглянути найбільш значущі історичні та культурні пам'ятки столиці України. Від Старокиївської горки - території старовинного київського городища, де розташована Десятинна церква - місце загибелі останніх захисників Києва в 1240 році, залишки фортечних валів і фундаментів князівських палат, через Андріївську церкву - до Софіївської площі, де розташований пам'ятник Богдану Хмельницькому і знаменитий Софіївський собор.

Далі екскурсія проходить по вулиці Володимирській, де можна оглянути історичні «Номери Іллінський», «Будинок купця Сироткіна»; будинок, де розташовувалося кафе «Маркіза» - місце, де Я. Гашека придумав бравого солдата Швейка, особняк Беретті, Фонтан Термена, а також пам'ятник героїчному коту. Наступні пункти проходження - Золоті ворота, Національна опера ім. Т.Г.Шевченка, пам'ятник Грушевському, Академія наук України. Національний університет ім. Т.Г.Шевченка. Завершує екскурсію відвідування Володимирського собору і прогулянка по Ботанічному саду ім. академіка Фоміна.

Замовити тур: 050 330 30 44
daf@eventcase.com.ua


«За старими вулицями Подолу»

 • Тривалість - від 3 годин
 • Тип екскурсії - автобусно-пішохідна.

По старым улицам ПодолаНазва «Поділ» походить від поселень городян «по долу», тобто в долині Дніпра. З давніх-давен населений простими киянами - ремісниками, торговцями, мореплавцями, Поділ і досі має репутацію району, за духом близького до народу. Саме Києво-Подолу в кінці 15 століття було надано Магдебурзьке право. Саме тут, на Подолі, знаходилися ринки, проходили ярмарки; тут з'явилися перша київська аптека, перший млин, перший водопровід, перша електростанція, перший вищий навчальний заклад Києва. Протягом екскурсії по Подолу Ви побачите його визначні пам'ятки: Києво-Могилянська академія, Контрактова площа (Пам'ятник Г. Сковороді, Контрактовий будинок, Гостинний двір), фонтан «Самсон» - церква Богородиці Пирогощі - Флорівський монастир - Музей-аптека (можливе відвідування за окрему плату з екскурсоводом музею, за бажанням туристів), Микільсько-Притиска церква та ін.

Замовити тур: 050 330 30 44
daf@eventcase.com.ua


Загадочное Китаево«Загадковий Китаїв»

 • Тривалість - від 2 год
  Тип екскурсії: пішохідна

Китаєво розташовується між вулицями Китаївській, Червонопрапорної та проспектом Науки. Припускають, що назва походить від тюркського слова «китай», поширеного і серед східних слов'ян і позначає стіну, зміцнення, фортеця або вежу, призначену для облоги укріплених місць. Кажуть також, що це слово було не чим іншим, як прізвиськом, даним при народженні великому князю Андрію Боголюбському (XII століття), а на тутешній Китай горі знаходилася його фортеця-палац. Як би там не було, тут збереглися залишки городища ХI століття, а також укріплень і печерних келій часів Київської Русі. У XIV столітті  його називали Китаївськой пустинню.

 

Замовити тур: 050 330 30 44
daf@eventcase.com.ua


«Феофанія. Собор в ім'я «Всіх Святих»

 • Тривалість - 3-4 години
 • Тип екскурсії: автобусно-пішохідна

Феофания«... Пустинь Феофанія справили на душу мою втішне святе враження, якого я давно не відчував у серці своїм, незважаючи на те, що я в житті об'їхав майже всю європейську Росію і більшу частину Європи, і відвідав всі місця, що прославилися своєю красою.»

Микола Сементовський. 1864 року червня 20 дня.

Понад сто років тому, на початку ХІХ століття, серед розкішних пагорбів старовинного урочища Лазаревщина ченці Києво-Михайлівського монастиря, з благословення свого настоятеля єпископа Феофана (Шиянова), почали будувати храм на честь чуда архістратига Михаїла. Через деякий час, при храмі «розташувався» річний архієрейський будинок. Після закінчення будівництва в 1803 році Київський митрополит Гавриїл (Банулеско), беручи до уваги величезний внесок владики Феофана в справу будівництва обителі, благословив називати Лазаревщину Феофанією.

Замовити тур: 050 330 30 44
daf@eventcase.com.ua


Києво-Печерська Лавра

 • Тривалість - 3-4 години
 • Тип екскурсії: пішохідна

Киево - Печерская Лавра...Відтепер ви побачите небо відкрите та Анголів Божих, що сходять  угору і вниз до сина Людського.

Києво-Печерська Лавра - найдавніший і найбільш шанований монастир Київської Русі.

Дотепер паломники з усього світу їдуть до Києва - поклониться святим, чиї нетлінні мощі поятся в печерах і помолиться перед чудотворними іконами.

Ми ж, пропонуємо Вам - дізнатися про історію монастиря, про устрій життя простої братії і діяння святих; заглянути в печери - раптом вдасться розгадати хоча б одну, зі збережених ними загадок; опиниться серед скромних чернечих келій і чудових храмів, побачити церкву « Всіх Святих»  - найдавнішу надбрамну церкву часів Русі.

Успенський собор, Святотроїцьку церкву, що зберегла з 17 століття свій первісний вигляд, та ще - один з найпрекрасніших київських видів на Дніпро.

Замовити тур: 050 330 30 44
daf@eventcase.com.ua


«Відсів загрожувати ми будемо шведу…»

Тур по фортеці царя Петра і гетьмана Мазепи

 • Тривалість від 2 год
 • Тип екскурсії: пішохідна

Отсель грозить мы будем шведуПочавши війну зі Швецією, Петро І не виключав можливості вторгнення ворожих військ на українські землі і віддав наказ, про поліпшення оборони Києва та будівництві надійної фортеці на схилах Дніпра.

За указом Петра І Печерські укріплення були перетворені в земляну фортецю новітньої фортифікації, а в 1810 р Відомий російський фортифікатор генерал-лейтенант К. Опперман опрацював проект створення в Києві великого табору для запасних армій, зі спорудженням з заходу і півдня, нових земляних укріплень і посиленням Старокиївської та Печерської фортець.

Київська фортеця складається з багатьох споруд, і будувалася протягом багатьох століть. Є зміцнення, яким вже більше тисячі років, а є побудовані в ХІХ ст. До складу Київської фортеці (колись вона була найбільшою в Європі) входили зміцнення Києво-Печерської лаври, споруди на території нинішнього Музею історії ВВВ, завод «Арсенал» і багато інших об'єктів. На щастя, цієї цитаделі не судилося виконати своє пряме призначення, але ще довгий час вона грала важливу роль в житті міста.

Замовити тур: 050 330 30 44
daf@eventcase.com.ua


Оранжерея бананових пальм.

Тип екскурсії: автобусна

Оранжерея банановых пальмЕкскурсія для дітей і дорослих, всі хто хоче побувати у справжній оранжереї бананових пальм та інших екзотичних рослинах ...

Запрошуємо на захоплюючу подорож у світ екзотичних рослин і пальм під Києвом. Приватна оранжерея, де близько 30 років селекціонують різні рослини, плоди і дерева. Ви побачите, як вирощують банани, інжир, кавові дерева, ананаси, лимони, мандарини та інші солодкі плоди. Під час екскурсії у гостей є можливість виграти саджанці рослин !!!

 


Замовити тур: 050 330 30 44
daf@eventcase.com.ua


Музеї Києва.

Тур по маловідомим музеям Києва

 • Тривалість від 1,5 годин.
 • Тип екскурсії: автобусно-пішохідна

Музей вторсировини.

Де в Києві під одним дахом знайти дореволюційний патефон, старовинний самовар з чоботом, снаряди і ядра часів Першої світової війни, старовинні сани, верстат з переробки конопель, радіоприймачі і фотоапарати, інструменти для тортур царської жандармерії, допотопні лампи, праски, вази, ліхтарі і ще дуже багато цікавинок? Відповідь проста - в музеї вторсировини, який знаходиться на території заводу по переробці вторинної сировини «Київміськвторресурси», в колекції якого вже більше мільйона антикварних речей. Запрошуємо вас відвідати цей музей.


Музей аптекаМузей Аптека.

Музей-Аптека в Києві, був відкритий в 1986 році. Для музею-Аптеки експонати збиралися по всій Україні. Експозиція присвячена історії української фармацевтики та аптечної справи.

На вітринах музею-Аптеки, розташувався посуд для приготування трав'яних сумішей, всілякі банки і склянки для лікарських препаратів, старовинні рецепти, інструменти фармацевтів минулих століть, заспиртовані змії і краби і безліч інших цікавих речей.

У підвальному приміщенні музею знаходяться інсталяції - підвал алхіміка і хата знахарки.

 

 

 

 

 


Музей іграшки.

Музей игрушкиІсторія Державного музею іграшки починалася ще в 1936 році, коли Раднарком наказав збирати «іграшкову» спадщину. І посипалися до фондів Комітету з іграшці перші целулоїдні пупси, дерев'яні конячки, плюшеві ведмедики і залізні дороги ...

Тепер в Музеї понад 700 унікальних ляльок. У трьох залах музею зібрані ляльки сучасні і столітньої давності, механічні, з кераміки, тесту і навіть сиру! За кожною стоїть ціла епоха.

 


Музей метро.

Музей метроМетрополітен в Києві міг з'явитися слідом за Лондонським. Вдалося з'ясувати, що в Києві вперше запропонували поглибитися рейками під землю ще в 1884 році. Але мова йшла тоді не про "підземку" англійську або американську, а про ділянку залізниці в тунелі. Пропонувалося прокласти рейки по набережній, а потім тунелем. Він повинен був увійти в схил нижче Поштової площі і вийти на поверхню в районі Бессарабки.

Тут планувалося будівництво нового пасажирського вокзалу, а той, що був за р. Либідь перетворити в товарну станцію. Пропозиція довго обговорювалося, але Міська Дума її відхилила. Що було далі можна дізнатися, пройшовши залами музею.

 

Замовити тур: 050 330 30 44
daf@eventcase.com.ua

Повернутися до списку турів >>