shapka_top.jpg


Квітка на камінні

“ЕКСКУРСІЙНИЙ ТУР КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - ХОТИН - КРИВЧЕ - БАКОТА»

  • Тривалість: 3 дні / 2 ночі.
  • Тип екскурсії: автобусно-пішохідна

Каменец-Подольский экскурсияКам'янець-Подільський - один з найдавніших міст України, належить до визначних явищ європейської культури. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п'єдесталом, на якому впродовж понад десяти століть відомі й невідомі майстри творили справжнє кам'яне диво. Кам'янець-Подільський і сьогодні чарує неповторною єдністю ландшафту та архітектури.

1-й день

Зустріч групи на вокзалі, сніданок.
Оглядова пішохідна екскурсія «Кам'янець-Подільський - квітка на камені». Ми відвідаємо Стару Фортецю, а по дорозі до неї, пройдемося вуличками старого міста. Це не менш захоплююча частина екскурсійної програми - культові споруди Старого міста, про які екскурсоводи розкажуть багато цікавих фактів. Серед них Троїцька церква, Тріумфальна арка, Трінітарський костел, Францисканський костел, Домініканський костел, а також одне з чудес Кам'янця-Подільського - Петропавлівський кафедральний собор, в якому ви зможете насолодитися звучанням кращого в Європі органу. Ми відвідаємо Кушнірську, Гончарну, Кравецьку і Різницьку вежі, а також інші фортифікаційні споруди. 

Каменец-Подольский тур

Після першої частини екскурсії по старому місту, ми обов'язково відвідаємо ще одне історичне місце, ресторан «Тарас Бульба», підвали якого побудовані ще в 18 столітті. У нас буде можливість на власні очі їх побачити й ще смачно пообідати.

Каменец-Подольский заказать тур Каменец-Подольский экскурсия

Невід'ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам'янця-Подільського. Немов продовження кам'яних скель підносяться  башти фортеці. До складу фортеці входять одинадцять башт, і кожна має свою назву і свою історію. Наприклад, найвища вежа названа Папською, тому що була побудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув'язнений Устим Кармелюк.

Старая крепость каменец

Після відвідин Старої фортеці, переїзд в готель, який знаходиться в мальовничому куточку, в 17 км. від Кам'янця-Подільського, де краса і велич природи допомагає людині відчути гармонію в світі і власної душі. Все що тут створено, зроблено щиро і з душею.
Поселення, вечеря, вільний час.

каменец экскурсия


2-день.

Сніданок в готелі.

Хто був на Поділлі, і не бачив Бакоти, може зарахувати себе до категорії людей, які були в Римі, і не бачили Колізей.

Ексклюзивна екскурсія по річці Дністер на теплоході до Бакотського скельного монастиря ХII ст. На берегах Дністра практично немає сіл, бо місце можна віднести до незайманої природи з її дикою красою і живописними пейзажами. Окремим пунктом варто відзначити унікальний Дністровський каньйон - рослини тут ставляться до ендеміками, і крім того, тут водяться різні дикі звірі та птахи.

Яскравою перлиною серед монастирів Поділля є Бакотський Свято-Михайлівський печерний монастир.

У XII столітті ігумен Григорій заснував тут церкву Св. Михайла. В народних переказах говориться про те, що в Бакоті на Дністрі, добрим вчинком прославився Антоній Печерський (983-1073 рр.). Що саме звідси, він переселився на Київські гори і заснував там Києво-Печерський монастир. При цьому, зв'язок зі своїми учнями на Дністрі він не поривав до самої смерті.

Монастир знаходиться в мальовничій місцевості на схилах Білої гори, на висоті 80 м над Дністром. Складається він з ряду скельних келій, що знаходяться на різній висоті і похоронних ніш. З тераси монастиря відкривається чудова панорама берегів Дністра.

Повернення в готель.

Обід вільний час. Можна скористатися послугами готелю, відвідати російську баню, чани.

экскурсия по реке Днестр

экскурсия в каменец каменец подольский тур


3-день.

Сніданок в готелі. Виселення.

Одним з найбільш значних пам'ятників архітектури і військово-фортифікаційного мистецтва минулого, в Західній Європі, є Хотинська фортеця. Її стіни заввишки до 30-40 м і завтовшки 5-6 м, земляні вали з бастіонами і глибокі рови викликають великий інтерес у всіх, хто відвідує цей форпост над Дністром. Події військової історії фортеці підкреслюють її потужність. Важливою віхою в історії міста і фортеці стала Хотинська війна. У 1621 році сорокатисячна армія на чолі з Петром Сагайдачним врятувала поляків від розгрому, попередивши загрозу нападу турок на землі України і Східної Європи. На початку XVIII століття турки, слідуючи вимогам військової техніки, зводять за допомогою французьких інженерів нові фортифікаційні споруди. Матеріали розкопок і документи, що відносяться до історії міста та фортеці, експоновані в Хотинському історико-краєзнавчому музеї, що існує з 1963 року.

У фортеці проходили зйомки популярних фільмів: «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Тарас Бульба». У 2007 р. Хотинська фортеця увійшла до переліку «7 Чудес України». 

Хотинская крепость

Хотинская крепость экскурсия Хотинская крепость записаться на экскурсию

Обід

Продовжуємо екскурсію в селище Кривче в «Кришталеву печеру». Довжина лабіринтів печери - 23 км, оснащений екскурсійний маршрут - 2800 м. Підземні зали і галереї - справжня підземна казка у виконанні природи. Перші 500 метрів печери - це темний і вузький хід, після якого відкриваються всі таємниці цього місця. Печера розділена на тематичні зали - наприклад, Зоологічний зал, Казковий зал, або Святковий зал. Кожен зал прикрашають кришталеві фігурки тварин або казкових персонажів - лисиці, сови, людини-"господаря печери". Головна прикраса цього місця - Кришталевий коридор, де всі стіни і стеля усіяні білими кристалами.

Хрустальная пещера Каменец-Подольский тур

Повернення в Кам'янець-Подільський.
Вільний час.
Виїзд в м. Київ 19:00

Вартість туру прораховується під запит туристів, яка буде залежати від кількості учасників туру, обраного місця проживання групи і харчування. Ми завжди включаємо до вартості всі витрати на пропоновані тури, звернувшись до нас Ви не будете раптово здивовані тим, що Вам необхідно оплачувати додатково вхідні квитки, послуги екскурсовода або ще щось.

 

Замовити тур:

тел. (050) 330 30 44
тел. (044) 388 30 44

Пошта: daf@eventcase.com.ua
 

Повернутися до списку турів >>

<< Назад