shapka_top.jpg


КАЧАНІВКА – ТРОСТЯНЕЦЬ

Тур до Качанівки – Тростенецького дендропарку

Одноденний автобусний тур

Густинський Свято-Троїцький монастир.

Густыньский Свято-Троицкий МонастырьСлавний Густинський монастир розташований в мальовничій місцевості, оточеній, як півострів, водами річки Удай, серед тиші довколишніх лісів ось уже чотири століття. Ієросхимонах Іоасаф, який заснував його ще в 1600 році разом з двома ченцями, знав, що вибирав: мандрівник, який прибув в ці святі місця, буде відчувати себе тут так, ніби він присутній при створенні світу. Первозданність, краса, самота ...

На території монастиря розташований Троїцький собор (1672-76), заснований гетьманом І. Самойловичем. Є одним з найдосконаліших зразків стилю бароко. У монастирі була створена одна з найвідоміших українських літописів - Густинський (1600-40), який оповідає про події з часів заснування монастиря до середини XVII ст.

В радянські часи монастир був закритий владою і він довго стояв в запустінні. Тепер тут відроджено жіночий монастир і реставровані основні споруди. Густинський монастир широко відомий чудотворною іконою Густинської Божої Матері, яку називали також Ярмаркова, Смоленська ікона Божої Матері.

Сучасна офіційна назва монастиря: «Монастир в ім'я Святої Живоначальної Трійці Густинський (жіночий)».

Палацово-парковий комплекс «Качанівка»

Дворцово-парковый комплекс «Качановка»Качанівка, це збережений дворянський маєток, який було побудовано на базі лісу, тому навіть зараз там, тільки центральні алеї представляють собою парк, а вся інша територія це ліс з протоптаних стежками і прокладеними маршрутами. Це не дивно, якщо врахувати що Качанівський парк займає величезну територію в 732 га.
На території парку зберігся палац, який складається з трьох основних будівель - головного корпусу і двох флігелів. За свою більш ніж двохсотлітню історію Качанівка змінила безліч господарів, але, мабуть, найбільш значними були поміщики Тарновські. Саме в їх період володіння, Качанівка стає центром мистецтв- тут в різний час побували такі видатні люди як: К. Брюллов, М. Маркевич, Т. Шевченко, М. Гоголь, Л. Жемчужников, М. Глинка, В. Жуковський, С. Гулак-Артемовський, В. Штейнберг, К . Маковський, Марко Вовчок, Рєпін, М. Максимович та багато інших.

Завершивши огляд садиби, можна подивитися англійський парк. За своєю територією його можна порівняти з Софіївкою, але, безумовно, поступається їй по наповненню «чудесами». З наявних пам'яток тут є.

Альтанка Глінки, в якій він працював над оперою «Руслан і Людмила»;
- романтичні руїни, якими за легендою повинен володіти навіть самий зубожілий замок;
- на території також є музей начиння і церква, яка розташувалася в іншому кінці паркової алеї.

Тростянецький дендрологічний парк.

Тростянецкий дендрологический паркТростянецький дендрологічний парк - один з видатних ландшафтних парків в Україні. Територія - 204,7 га. Історія створення дендропарку пов'язана з ім'ям Івана Михайловича Скоропадського - нащадка відомого в Україні гетьманського роду. Робота з будівництва парку почалася в 1834 році. Архітектурні споруди в парку майже не збереглися.

Привертає оригінальна особливість композиційної побудови Тростянецького парку: зовні це просто лісовий масив на тлі монотонної долини, а в центрі - це «гірська» країна з великими пагорбами та озерами.
У формуванні художнього образу парку, особливий інтерес представляють хвойні породи. Тростянецький дендропарк цінний великою кількістю вічнозелених хвойних дерев і чагарників, які надають парковим пейзажам високу декоративність у всі пори року. У «Тростянці» вікові дерева представлені 119 видами і формами деревних рослин.

Але ніякі описи не можуть висловити тієї краси і величі, якою наповнений цей затишний парк!
Це потрібно побачити самому.

Програма туру

 • 8.00 -  виїзд з Києва на комфортабельному автобусі;
 • 10.30 – прибуття в Густинський Свято-Троїцький монастир;
 • 10.30 – 11.30 - відвідування монастиря;
 • 11.30 - 12.30 - переїзд в Качанівку;
 • 12.30 – 14.30 - Екскурсія по архітектурно-парковому заповіднику Качанівка, з відвідуванням Палацу Качанівського, Виставки садибної культури і побуту, прогулянка по присадибному парку;
 • 14.30-15.15 – Обід
 • 15.15- 16.00 - переїзд в Тростянець.
 • 16.00 -18.30 - екскурсія по Тростянецькому дендропарку.
 • 18.30 - 21.30 - переїзд до Києва.

Вартість екскурсійного туру, складає 480 грн / чол. при групі 40 чол.

У вартість входить:

 • Комфортабельний автобус;
 • Екскурсійний супровід;
 • Вхідні квитки по маршруту;
 • Додатково оплачується обід.

Фото звіт туру.
 Палацово-парковий комплекс «Качанівка»

Палацово-парковий комплекс «Качанівка»

 Дворцово-парковый комплекс «Качановка» Дворцово-парковый комплекс «Качановка»
тур в кочановку

Густинський Свято-Троїцький монастир.  

Густыньский Свято-Троицкий Монастырь Густыньский Свято-Троицкий Монастырь экскурсия

Тростянецький дендрологічний парк.

Тростянецкий дендрологический парк Тростянецкий дендрологический парк
Тростянецкий дендрологический парк тур Тростянецкий дендрологический парк

Замовити тур:

тел. (050) 330 30 44
тел. (044) 388 30 44

Пошта: daf@eventcase.com.ua
  

а даній сторінці представлена інформація про: Екскурсія в Густинський Свято-Троїцький монастир, Палацово-парковий комплекс «Качанівка», Тростянецький дендрологічний парк

Повернутися до списку турів >>

<< Назад