shapka_top.jpg


«Замок Радомисль» (Радомишль). Музей української домашньої ікони


Одноденний автобусний тур

Замок РадомисльЗамок Радомисль (Водяний млин) знаходиться в 90 км від Києва по Житомирській трасі на території 2,5 га мальовничого парку зі скульптурами XVII-XIХ ст., озерами і водоспадом. Архітектура будівлі вражає тим, що Замок не має фундаменту - він побудований на оточеній  водою природній гранітній скелі, що йде на кілометри вглиб землі. Ця особливість пояснює потужну, позитивну енергетику Замку. Піднявшись по 158 сходинках в вежу замку, можна побачити острів, який має форму серця, загадати бажання і вдарити в дзвін. Велика замкова піч, яка славиться дивовижною тягою, 60-літровий казан та 30-літровий самовар дозволяють приготувати смачну і здорову вечерю для дружнього бенкету.

У замку знаходиться єдиний в Україні Музей домашньої ікони, аналогів яким у світі немає. У колекції представлено понад 5 тисяч ікон XVII-XX ст. з усіх регіонів України. Перлина колекції - ікона Миколи Чудотворця, вирізана на камені.

 

Замок Радомишль, Музей української домашньої ікони Замок Радомишль, ікона Миколи Чудотворця

На території етнопарку було відкрито й освячено пам'ятник засновнику першої в Центральній Україні паперової фабрики - архімандриту Києво-Печерської Лаври Єлисею Плетенецькому, в якому увічнено фігуру ченця, який сидить в кам'яному човні зі свічкою, а перед ним лежить відкрита книга. Човен символізує земний шлях людини, який він повинен пройти, а розгорнута книга - знання.

Замок Радомисль, пам'ятник Єлисею Плетенецькому

Замок - це казка, яка стала життям.

Фотозвіт туру

Екскурсія в Радомишь Тур выходного дня в замок Радомышль
Тури вихідного дня в Радомишль Організація екскурсій в замок Радомишль
Ексурсіонная поїздка в Радомишль, Музей української домашньої ікони Тур вихідного дня в Музей української домашньої ікони
Тур вихідного дня в РадомисльРадомисль, Музей української домашньої ікони

Програма туру

10:00 - Виїзд з Києва.

11:30 - Прибуття в Замок. Початок екскурсії - містична історія Замку і його таємничого примари, огляд приміщень Замку і єдиного в світі музею домашньої української ікони. Екскурсія по парку, огляд скульптур.

13:00 - Вільний час. Обід в трапезній Замку (за попереднім замовленням).

14:00 - Відправлення з Радомишля.

16:00 - Прибуття до Києва.


Вартість туру: 380 грн./чел. При  групі в 40 осіб.


У вартість екскурсії включено:

  • Транспортне обслуговування (автобус єврокласу (Неоплан, Мерседес, Міцубісі, Ман);
  • Екскурсійний супровід;
  • Вхідні білети.

Додатково оплачуються:

  • обід (на розсуд).

Замовити тур:

тел. (050) 330 30 44
тел. (044) 388 30 44

Пошта: daf@eventcase.com.ua

 

На даній сторінці представлена ​​інформація про: Екскурсія «Замок Радомисль». (Радомишль). Музей української домашньої ікони, відновлений О.Богомолець.

Повернутися до списку турів >>

<< Назад