shapka_top.jpg


РОДИННІ ВІДОФІЛЬМИ

РОДИННІ ВІДОФІЛЬМИВ кожній родині зберігається маса відео та фото матеріалу на різних носіях - касетах VHS, дисках, плівках. Всі ці унікальні матеріали, відображають найважливіші моменти нашої сім'ї - весілля, пологи, ювілеї, випускні вечори і т.і. На жаль, вони майже у всіх знаходяться в хаотичному, безладному стані, а деякі з них безповоротно губляться і псуються з часом. Крім того, ні в кого не вистачає сил, щоб переглянути ці багатогодинні фільми, щоб вихопити звідти головне - ІСТОРІЮ РОДИНИ.

Ми пропонуємо унікальну послугу: створення фільму-саги для Вашої родини! У цьому фільмі не тільки будуть об'єднані всі найбільш вдалі моменти і пам'ятні кадри з усіх носіїв, але і вставлені інтерв'ю всіх членів сім'ї, включена розповідь про сьогоднішній день, а також історія Вашого роду, спеціально написана і заснована на розповідях, фото і відеоматеріалах Ваших  родичів.

Таким чином, ви отримуєте закінчений професійно змонтований і оформлений родинний фільм, який можна залишити своїм дітям, онукам, і навіть правнукам, і яке записано на новітніх носіях, що, безумовно, запобігає втрати унікальних сімейних відео і фото матеріалів.

Наш фахівець перегляне всі відео та фото матеріали і обов'язково проконсультується з Вами про те, що представляється Вам особливо важливим, на що звернути увагу, а на чому, навпаки, не варто його акцентувати. Потім буде написаний Сценарій майбутнього фільму і визначена його структура. Залежно від затвердженого Вами сценарію, будуть сплановані зйомки додаткових кадрів або інтерв'ю (якщо буде потрібно), а також затверджений остаточний кошторис майбутнього фільму. По закінченню монтажного періоду всі вихідні матеріали будуть Вам повернуті, тобто в будь-якому випадку, жоден кадр дорогоцінної сімейної хроніки не згубиться.

Залишається додати, що ми працюємо на професійній цифровой апаратурі, маємо висококласних фахівців - сценаристів, режисерів, операторів, монтажерів. Крім того, завжди з повагою і розумінням ставимося до будь-якого нашого клієнта.

Ми часто дивимося документальні фільми про «зіркови» родини, пора зробити
такий фільм і про ВАШУ РОДИНУ !!!

Родинні відеофільми зйомка