shapka_top.jpg


ЕКСКУРСІЯ  ПО ЗАКАРПАТТЮ. ДОЛИНА НАРЦИСІВ.

Мукачівський замок "Паланок", замок "Шернборна", Долина нарцисів", озеро Синевир,
 водоспад Шепіт, дегустація вин.

  • Тривалість: 2дня/1 ніч.
  • Тип екскурсії : автобусна – пішохідна

У цьому казково красивому краю " зеленого золота", мальовничих гір і долин у кінці квітня - початку травня настає бал весни - сезон цвітіння нарцисів. Золотисто-білим килимом ховається величезна долина площею 256 гектарів. Промениста ніжно-біла квітка чарує своєю чудовою красою і неповторною грацією. Він, немов чудо природи, дарує нам тепло і радість.

Отже, якщо ви тут ще не були - приїжджайте і ви не пошкодуєте!

Наша подорож розпочнеться з маленького, містечка Мукачево "місто над Латорицей", яке поєднує в собі середньовічну таємничість і різноманіття культур, екзотику і традицію. Тут збережений архітектурний спадок Австро-Угорщини, де витає дух Габсбургів. Міська ратуша, зі своїм 100-річним годинником, каплиця св. Йосипа 14ст., білий палац князів Ракоци 16-17ст., і звичайно гордість міста - Мукачівський замок "Паланок" 14-18 ст. Ще в середньовіччі заслужив він славу неприступної твердині і непереможного воїна. А нині перетворений на архітектурно-історичний пам'ятник, коштує замок над Латорицей, як символ високої моралі духу і таланту свого русинського народу, як скарбниця його історії і культури.

Екскурсійний тур продовжуємо з відвідуванням, ще не менш цікавого замку Закарпаття, чий вид цілком міг би посперечатися з хрестоматійним контуром Нойшванштайна, замок Шенборнов - дивовижна прикраса Мукачівської області, побачити яке гаряче порекомендуємо кожному туристові. Сьогодні родове гніздо Шенборнов радує чарівними видами, великим і дуже доглянутим парком, мальовничим ставком, чиї контури повторюють контури Австро-Угорщини, і численними архітектурними прикрасами: вітражами, барельєфами, фігурними вежами і годинником, справна відбиваючим кожну годину. А ще замок входить в територію санаторію "Карпати", так що  приїжджаючи сюди на лікування і відпочинок, можна насолоджуватися видом графського замку цілодобово.

У камінному залі неодмінно варто побачити люстру, що зображує жінку з риб'ячим хвостом і рогами, - уособлення трьох пристрастей графа Шенборна.

Переїзд до "дива" Закарпаття - Долини нарцисів. Це нерукотворне чудо-природи радує око туриста кожен травень. Побачите великий "килим" з цих диких квітів. Залишити собі нарциси, на пам'ять, звичайно можна буде...) Але тільки у вигляді фотографії :)

Зупинка в селі Іза, де Ви зможете купити масу сувенірів з лози для своїх рідних і близьких.

Переїзд в Міжгірський район. Розміщення в еко- готелі "Ізки". Вечеря з дегустацією закарпатських вин. Нічліг.


2-день.

Сніданок. Виселення з готелю. Автобусна екскурсія до Межигірського національного природнього парку.

Блакитне око Закарпаття - так часто називають високогірне озеро Українських Карпат, одно з семи чудес України. Екскурсія національним природним парком "Синевир" - це можливість сповна насолодитися розкішшю і чаклунством гірської і водної стихій. Озеро Синевир знаходиться на висоті 989 м над рівнем моря. Максимальна глибина озера - 24 м. Уся краса Українських Карпат сконцентрована в цьому місці, якою можна цілком помилуватися під час подорожі національним природним парком "Синевир". Озеро прикрашає скульптура, що втілює двох закоханих : юнака на ім'я Вир і дівчину Синь. За легендою саме від їх імен походить назва озера. Скульптури Сини і Вира - символи нещасної любові, історію якої Ви тут почуєте.

Голубое око Закарпатье Голубое око Закарпатье

Після прогулянки до озера, Вас чекає смачний обід національної кухні, після якого ми продовжимо наш захоплюючий маршрут по Закарпаттю.

І звичайно ж це буде відвідування природної пам'ятки : Водоспаду Шепіт.

У кожну пору року він по-своєму привабливий. Влітку прозора вода неквапом стікає по каскаду каменів, взимку в люті морози можна спостерігати химерні крижані фігури. Навесні і осінню повноводний потік мчить з висоти 14 метрів, перетворюючись на безліч дзюркотливих струмочків.

І завжди він видає ледве чутний шепіт, чутний здалека. За це і отримав водоспад свою назву.

ЛЕГЕНДА ВОДОСПАДУ ШИПОТ

Місцеві жителі знайомлять туристів з древньою легендою, яка закутує таємницею сам водоспад і природу навкруги.

У селищі Пилипец, яке знаходиться недалеко від водоспаду, жили в старі часи дві родини. В одній ріс красивий парубок, а в іншій розквітала прекрасна дівчина. Зустрівшись одного разу, вони полюбили один одного. Але прекрасна історія любові була затьмарена.

Сім'я дівчини була багата, а батьки хлопця перебивалися випадковими заробітками. Батько красуні був проти спілкування дочки з бідним односельцем. Її руки просили знатні особи.

Закохані були вимушені зустрічатися таємно. Місцем їх зустрічей стало підніжжя гори Великий верх.

Одного разу мати вислідила дівчину почала лаяти пару і бажати недоброго молодій людині. Від її слів збунтувалася природа. Каміння посипалися з гір, пішла сильна злива. Бурхливий потік змив закоханих і поніс вниз по ущелині. Спочатку вони трималися за руки, а потім вода розкидала їх в різні боки і покрила з головою.

Мати дівчини стала приходити на це місце щодня. А в ніч на Івана Купала почула шепіт улюбленої доньки, що доноситься з води. Відтоді говорять, що хлопець з дівчиною продовжують шепотітися, а їх голоси тихо чутися тим, хто стоїть на березі.

Після відвідин водоспаду Шипіт, виїжджаємо на ж / д станцію Воловець.

Вартість туру прораховується під запит туристів, яка буде залежати від кількості учасників туру, обраного місця проживання групи і харчування. Ми завжди включаємо до вартості всі витрати на пропоновані тури, звернувшись до нас Ви не будете раптово здивовані тим, що Вам необхідно оплачувати додатково вхідні квитки, послуги екскурсовода або ще щось.


Замовити тур:

тел. (050) 330 30 44
тел. (044) 388 30 44

Почта: daf@eventcase.com.ua

Повернутися до списку турів >>

<< Назад