shapka_top.jpg


Пейнтбол

Пейнтбол - один з кращих способів весело і незвично відзначити день народження.

У житті кожної людини день народження - це особливе і радісне свято.

День рождения на пейнтболеІ, звичайно, день народження найголовніша подія в житті дитини. Подія, на яку кожна маленька людина чекає навіть більше, ніж Новий рік!

Ми пропонуємо відзначати дні народження в пейнтбольних клубах! Причому не важливо, день народження дорослого, або дитини.У нас різні сценарії, і ідеї святкування ..

День народження на пейнтболі, це незвично і оригінально. Пейнтбольний клуб - це можливість зібрати необмежену кількість гостей і всім буде весело.

Пейнтбольный клубЛазерні бої - одне з екстремальних розваг, за своїм принципом схожих на гру в пейнтбол, але зброя тут зовсім інша, та й сценаріїв військових дій хоч одбавляй і відповідно грати можна, якщо хочете хоч в офісі.

Lasertag - це симулятор бою з використанням обладнання, принцип якого грунтується на поразку датчика інфрачервоним лучем ІК світло нешкідливе для людини, з ним ви постійно стикаєтеся в повсякденному житті (наприклад пульт від телевізора). Багато хто відносить Lasertagк до екстремальних видів спорту, ми ж вважаємо, що він набуває рис екстремальних видів тільки в тому випадку, коли навколишня територія сприяє цьому (покинуті. Будівлі, бункери і т.і). На сьогодні в lasertag грають всі: чоловіки, жінки і діти.

Lasertag революція в сфері корпоративів та днів народжень.

Переваги Lasertagк:

Переваги Lasertagк1. Lasertag проходить без синців і болю, тому  грати можуть не тільки чоловіки, але жінки і навіть діти. Фіксується ж потрапляння сигналом датчика.

2. Фактор обману виключений. Обладнання не обдуриш, якщо вас «вбили», то ваша зброя відключається. Lasertag - це гра без безсмертних "Маклауд".

3. 100% реалізм, наша "зброя" є аналогом справжньої. Особливу реалістичність надає необхідність тактичних дій.

4. Дальність стрільби в lasertag до 150 м. Снайпер тепер не тільки красива гвинтівка, але ще і найнебезпечніша бойова одиниця.

5. Lasertag обладнання, дозволяє грати без спеціально обладнаного полігону. Дорослим - екстремальні штурми будівель, дітям - гра у дворі, на дитячому майданчику і т.і. Але це зовсім не означає, що у нас немає свого обладнаного полігону.

6. Грайте в будь-якому зручному одязі. В шоломах, масках і жилетах більше немає потреби.

7. Для дітей lasertag замінює комп'ютерні ігри, але на відміну від комп'ютера проходить на свіжому повітрі, розвиває фізично, відучує від жорстокості в іграх і прищеплює командний дух. Справжній counter strike без моніторів і клавіатур.

Замовити
тел. (050) 330 30 44
тел. (044) 388 30 44

Пошта: daf@eventcase.com.ua

<< Назад