shapka_top.jpg


Конференц-сервіс

Конференц-сервис организация

Проведення тренінгів, конференцій, семінарів давно стало невід'ємною частиною будь-якої компанії, яка піклується про професійний ріст своїх співробітників.

Конференц-сервіс має на увазі під собою діловий захід. Івент агентство «Event Case» пропонує Вам повний комплекс послуг з організації конференц-сервісу в Києві, та по всій Україні. Фахівці нашої компанії на високому рівні організують конференцію, корпоративний тренінг чи семінар, виставку, презентацію Ваших товарів або послуг. Успіх конференції, переговорів або презентації залежить від безлічі факторів. Комплексний підхід при організації конференц-сервісу дає нам можливість пропонувати Вам ефективні рішення для реалізації і проведення заходів різного формату та змісту, або їх окремих етапів.

Організація конференції:

Конференції мають на увазі збори представників певної галузі та фахівців, які співпрацюють з ними. Мета проведення конференції - обмін думками, знайомство з потенційними замовниками для подальшої співпраці, або обговорення результатів співпраці, вирішення питань, що виникають при реалізації спільної діяльності, поліпшення взаємодії. Як правило, конференції проводять в обладнаних приміщеннях (конференц-залах) з використанням проекторів, екранів, синхронного і послідовного перекладу. Наша компанія готова надати повний комплекс послуг і провідних фахівців для організації конференцій в Києві та регіонах.

Спеціальна пропозиція:

Ми пропонуємо Вашій увазі ексклюзивну програму: проведення ділових переговорів з елементами командних видів спорту на території обраного закладу. Унікальна можливість поєднати користь для бізнесу і корисний для здоров'я відпочинок, набравшись при цьому нових яскравих вражень!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Організація виставки:

Організація виставки - захід, покликаний зібрати в одному місці представників різних напрямків певної галузі. Участь у виставці - це ретельна підготовка і цілий комплекс серйозних питань, від вирішення яких залежить результат заходу. Виставка - потужний інструмент для вивчення попиту і формування наступних напрямків розвитку і діяльності підприємства, або організації. Основні пріоритети участі у виставках: можливість вивчити пропозиції конкурентів і загальної ситуації в галузі, стати інформаційним приводом для безкоштовної реклами в ЗМІ, взаємодія з суб'єктами бізнесу, органами державної влади, професійними асоціаціями. Виставки - один з інструментів формування довіри до підприємства.

Організація семінарів:

Організація і проведення корпоративних семінарів, дозволить звернути увагу керівництва і співробітників компанії на вирішенні завдань з організації та розвитку бізнесу, або конкретного проекту, отримати необхідні знання та навички, обмінятися думками всередині колективу, або з незалежними експертами. Для цього необхідно виконати комплекс завдань - бронювання готелю, оренда конференц-залу, технічне забезпечення заходу і т.і. Наші фахівці із задоволенням запропонують Вам комплексні і ефективні рішення, не відволікаючи Ваш персонал на невластиві їм функції.

Організація бізнес-сніданків:

Бізнес-сніданок - формат проведення ділових переговорів, аналог міні-конференції. Це не масштабний захід, розрахований на одну - дві доповіді з подальшим коментуванням і обговоренням теми. Як правило, на подібних заходах припускають присутність 20 - 30 учасників. Подібний захід дозволяє запропонувати до розгляду аудиторії вузькі професійні аспекти діяльності, легко знайти для нього час в розкладі ділової людини. Адже масштабні конференції, що займають 1 - 2 дні, не завжди доступні в силу зайнятості. Бізнес-сніданок ідеально підходить для юридичних, консалтингових, аудиторських компаній. Але очевидно, що всіма перевагами можуть користуватися і компанії інших галузей бізнесу.

Ми запропонуємо Вам наступні послуги високої якості при організації ділових заходів:

Конференц-сервіс

Бронювання готелів в Києві та регіонах;
Оренда залів для проведення конференції;
Послуги письмового та усного перекладу;
Кейтерінг послуги (кава-брейки, банкет, фуршет);
Організація розважальної програми;
Екскурсійні послуги;

Технічне забезпечення

Надання необхідного обладнання.
Надання меблів, різних аксесуарів (трибуни, стійкі і т.і.).
Монтаж сценічних конструкцій під необхідні розміри.
Мультимедіа: фото і відео звіти з заходу.
пряма трансляція.


Поліграфія і друк

Створення дизайну рекламних матеріалів (каталоги, презентації і т.і.);
промо-продукції (флаєри, буклети, листівки);
бізнес-продукції (візитки, покажчики, матеріали для участі в заході);
Широкоформатний друк;
Виготовлення сувенірної продукції;
Виготовлення індивідуальних подарунків;

Транспортні послуги

Надання автобусів різної місткості для трансферу гостей;
Надання автомобілів бізнес і представницького класу з водієм;
Зустріч гостей з аеропорту, ж / д вокзалу;
Проведення екскурсій для гостей заходу: надання гідів, перекладачів і транспорту.


У базі агентства знаходиться більше 100 комплексів,
які зможуть задовольнити будь-яку Вашу потребу.
Вам залишилось тільки набрати наш номер телефону:
(050) 330 30 44
(093) 593 60 13