shapka_top.jpg


Чернігів екскурсія по місту

Чернігів екскурсія по містуУ вартість екскурсії по місту Чернігову входить оплата дороги і харчування. Всі зручності туру враховані організаторами.

Родзинкою міста є собор Різдва Богородиці - давня дзвіниця часів Розумовських. Також тут можна відвідати будинок Мазепи, колегіум і багато інших пам'яток історії.

Не варто йти в пересічний ресторан і замовляти алкоголь. Довіртеся нашому смаку і їдьте в тур в Чернігів - екскурсія по місту, спланована нашими досвідченими фахівцями принесе море вражень і залишить по собі приємні спогади про корпоратив з колегами.

Мало хто знає, що саме тут поісходіт зйомки радянської кінострічки «Вій», яка є екранізацією однойменного твору Гоголя. Неподалік від самого міста розташована церква, стіни якої відображені в цьому шедеврі кінематографа. Також в рамках екскурсії по місту Чернігів можна відвідати знамениті пивзаводи і випробувати свою майстерність дегустації.

Місто Чернігів, екскурсію по якому можна вибрати в будь-який час року, славиться великою кількістю церков. Ченці з давніх часів займалися варінням натурального пива, щоб мати кошти на виживання. Сьогодні вважається усталеною традицією покуштувати самі значущі сорти прямо на місці виробництва. Тепер це стало можливим і для великого колективу під час екскурсій по Чернігову. Місто красивіше за все виглядає влітку, коли парки і зелені вулиці пахнуть свіжістю, однак креативщики з «Event CASE» підлаштовують тури вихідного дня таким чином, щоб Ви мали возмоность відвідати північну столицю України в будь-який час року.

Заходьте на сайт нашої компанії і зверніть увагу на Чернігів. Екскурсія по місту скрасить Ваші вихідні і залишать тільки приємні спогади.