shapka_top.jpg


Привітання з 8 березня

Поздравления к 8-марта организация

Весна гріє землю своїми першими променями, оповіщаючи про наближання ніжного і ласкавого свята Міжнародного жіночого дня. Напередодні його, багато чоловіків думають, як привітати жінок з 8 березня. Складнощі при виборі подарунка виникають практично завжди, навіть якщо привітати потрібно кохану дівчину або дружину. А що вже говорити про жінок-колег, яких буває в колективі багато, більше, ніж чоловіків. У деяких офісах створюються цілі сценарії для 8 березня. Десь вітають за допомогою оригінальних колажів з віршами, або словами великих людей, а хтось просто вимовляє приємні побажання своїми словами у прозі, від імені всього колективу. Ми підібрали найцікавіші ідеї для організації свята на роботі.
А якщо врахувати, що 8 Березня - свято Міжнародний ...

Театралізовані програми в форматі "міні",
для привітань співробітників в офісі до 8 Березня.

 

Вітання від шотландських горців

Поздравление от шотландских горцев

Спідниці-кілти і звук волинок, скупа чоловіча посмішка і букетик первоцвіту в руках. Це вони шотландські горяни поспішають привітати жінок офісу з 8 Березня!

организация праздников

Вітання від мушкетерів

Куртуазні звички, галантне поводження!

Поскрипуючи сідлом і похитуючи пір'ям на капелюхах, до вас поспішають браві мушкетери!

Поздравление от мушкетеров с 8 марта
Поздравления от испанских мачо с 8 марта

Вітання від іспанських мачо!

Що може бути щиріше та палкіше, ніж іспанська серенада?

Пам'ятайте: "Вінець творіння - чудова Ді-а-н-а-а-а !!!!"? Наші іспанці подарують чарівним жінкам незабутню серенаду і шматочок свого великого серця!

Вітання лицарів!

Хто ще боровся за жіночу прихильність в буквальному сенсі слова?
Тільки вони благородні безстрашні лицарі!
І все це вони готові продемонструвати прямо в вашому офісі.

поздравление с 8 марта в офисеІ, звичайно, для самих наполегливих і романтичних – інтерактивні корпоративні програми до свят:

«Чого хочуть жінки» (25-30хв.)
Привітати жінок приходять відомі дамські угодники - Казанова, Дон Жуан і Агент 008. Виконують серенаду в жартівливому стилі, проводять конкурсну програму серед всіх співробітників. Бальна пара виконує романтичний вальс і пристрасне танго. Кожній жінці вручається жартівливе посвідчення «найчарівнішої та привабливої», і, звичайно, подарунок, дбайливо приготований чоловічою частиною колективу.

«Міжнародний жіночий день!»
Це привітання побудовано з гумором  «радянського» часу. Привітати жінок-співробітниць прибувають засновниці свята - Клара Цеткін і Роза Люксембург. Проводять кілька конкурсів для «вільних жінок Європи». Кожній співробітниці дарується червона «пролетарська» косинка і дружній шарж, миттєво намальований  у виконанні художника-шаржиста.

корпоратив с 8 марта«Свято, яке завжди з тобою» (30-40хв.)
Як жінка не хотіла б провести свій день в самому романтичному місті землі - Парижі. Звуки живого акордеона і «останнє танго в Парижі», виступ мімів і конкурси в «паризькому стилі», і, звичайно, букетик фіалок для кожної співробітниці. Відкрийте частинку Парижа прямо в своєму офісі!

Театралізована зустріч співробітниць «Все для тебе».
Якщо умови не дозволяють зібрати всіх співробітниць в певному місці, ми пропонуємо театралізовану «святково-вітальну» зустріч жінок біля входу в офіс. Клоуни-джентльмени і лицарі, козаки і мушкетери весело і артистично зустрінуть Прекрасних дам, вітаючи зі святом, подарують невеликі сувеніри, підготовлені компанією, або з нашою допомогою. А «живий» саксофон виконає улюблені романтичні мелодії. Атмосфера самого весняного свята надовго закарбується в серці кожної жінки вашої організації.

Корпоративні святкові програми.

Корпоративные праздничные программы1. Інтерактівная вечірка «Чоловік і жінки»
Ведучі заходу - Адам і Єва, які нещадно ворогують між собою, кажучи про те, що чоловікові і жінці ніколи не знайти спільної мови, а вірніше, вони і зовсім говорять на різних мовах. Тому, гості свята діляться на чоловічу і жіночу команду, щоб у чесній боротьбі з'ясувати, яка же стать сама-сама.


2. Інтерактивна вечірка «Контрольна для чоловіків»
Класичний захід, присвячений святкуванню 8 березня. Такий, яким ми пам'ятаємо його з часів радянського телебачення. Тому пропонується його провести в стилі 70-х років (пам'ятаєте, «А ну-ка, хлопці»?). Чоловіки змагаються, жінки судять, вболівають, приймають вітання і компліменти. Конкурсна програма витримана в гумористичному ключі. З тим же підходом підбираються номера для концертної програми (багато пародій, перероблених пісень, чоловіків переодягнених у жінок, анекдотів та розіграшів).

 

А може влаштувати в офісі грандіозне свято Стилю і Краси?
Цілий день над співробітницями будуть працювати перукарі, стилісти, візажисти.
А вінчати ці події буде справжня фото-сесія, після якої кожна співробітниця
отримає професійне фото.

 

Вам залишилося тільки набрати наш номер телефону:
(050) 330 30 44
(093) 593 60 13
daf@eventcase.com.ua

<< Назад