shapka_top.jpg


ПЕРЛИНИ ЗАКАРПАТТЯ

Мукачево - Косино - Берегово - Жденієво - Середнє - Ужгород.

Жемчужины Закарпатья


 • Тривалість: 3 дні / 2 ночі.
 • Тип екскурсії: автобусно-пішохідна

Історія Закарпаття, була чи не найбільш бурхлива серед усіх регіонів країни: на цих землях боролися українські та угорські повстанці, території переходили то до Румунії, то до Чехословаччини, то до Угорщини. В результаті утворився божевільний коктейль культур, розваг і туристично визначних пам'яток. Гостей Закарпаття очікують страви угорської кухні та фестивалі вина, старовинні міста і грізні фортеці, а також численні села - курорти.

Ну що, поїхали?

Наша подорож почнеться з маленького містечка Мукачеве, "місто над Латорицею", яке поєднує в собі середньовічну таємничість і різноманіття культур, екзотику і традицію. Тут збережено архітектурну спадщину Австро-Угорщини, де витає дух Габсбургів. Міська ратуша, зі своїм 100- річним годинником, каплиця св. Йосипа 14 ст., Білий палац князів Ракоці 16-17 ст., І звичайно гордість міста - Мукачівський замок «Паланок» 14-18 ст. Ще в добу середньовіччя він мав славу неприступної твердині і непереможного воїна. А нині перетворений в архітектурно-історичний пам'ятник, стоїть замок над Латорицею, як символ високої моралі духу і таланту свого русинського народу, як скарбниця його історії і культури.

ПЕРЛИНИ ЗАКАРПАТТЯ

Далі наших туристів чекають SPA - процедури в комплексі «Термальні води Косино». Це комплекс басейнів з термальною водою різної температури. Вода в них унікальна за складом і хімічними властивостями. Але, особливо ефектно виглядає пейзаж навколо басейнів, адже знаходяться вони серед дубового гаю, і створюється враження, що знаходишся в дрімучому лісі.

На території комплексу «Термальні води Косино» розташовані 5 басейнів: великий термальний, 2 басейни "близнюки" з термальною водою, прісний басейн з аква-баром, дитячий басейн. Всі басейни оточені зручними доріжками, шезлонгами, гойдалками, обладнані численними фонтанами, підводними гейзерами та поручнями. Басейни пристосовані і для людей з обмеженими можливостями.

У комплекс також входять:

 • "королівська зала" (є бювет з мінеральною водою, зала прикрашена бюстами угорських королів і троном. Тут можна отримати консультацію лікаря і відпочити на лавках з підігрівом);
 • фінська сауна;
 • кімната відпочинку - рекреаційна зона з шезлонгами і чайна кімната; 
 • "Чарда" – ресторан, в якому готують угорські та закарпатські страви.

Жемчужины Закарпатья

Після СПА-процедур, нас чекає смачний обід угорської кухні в ресторані HELIKON

Середнє. Дегустація та екскурсія по винних підвалах. Будувалися вони полоненими турками, які протягом п'яти років кирками видовбували скелю з туфу. Протяжність підземних ходів 4.5 кілометра. Спочатку підземелля використовувалося як притулок при замку-фортеці. У пізнє середньовіччя підвали стали використовуватися для зберігання вина. Сьогодні тут знаходиться агропромислова фірма "Леанка" Тут випускаються сухі марочні та ігристі вина. За бажанням, можна придбати вподобані вина, в магазині при заводі.

Путешествие Жемчужины Закарпатья

Путешествие Жемчужины Закарпатья Путешествие Жемчужины Закарпатья

Переїзд в Жденієво, поселення в готель Reikartz, вечеря.

Путешествие Жемчужины Закарпатья

Путешествие Жемчужины Закарпатья Путешествие Жемчужины Закарпатья


2-день.

Сніданок-Шведський стіл.

Сходження на гору Пікуй - найвища точка Вододільного хребта, вона виростає на кордоні двох областей: Львівської та Закарпатської. Висота гори - 1408 м над рівнем моря. Схили густо поросли буками і ялівцем, а вершина по формі нагадує асиметричний конус. Пікуй - мальовничий куточок Карпат, де можна побачити не тільки дикі ліси, а й альпійські луки. Пейзажі у вершини вражають уяву: очам відкриваються таємничі обриви і грізні скелі. Оскільки це найвища географічна точка Львівської області, туристів чекає приголомшлива різноманітність природи Карпат. Неподалік від Пікуя, на висоті 1200 м над рівнем моря, розташований перевал "Російський Шлях". Перевал має історичне значення, адже саме тут проходив стародавній торговий, а іноді і військовий шлях із заходу на схід. Перевал "Російський Шлях" колись служив кордоном між Польщею та Угорщиною, а сама гора Пікуй деякий час була частиною держави Чехословаччини. Тому на її вершині встановлено меморіал на честь президента Томаша Масарика.

Путешествие Жемчужины Закарпатья

Обід. (Шведський стіл)

Факультативно. Велосипедні прогулянки, відвідування СПА-салону, басейну, рибалка (Форель), купання в чанах, та інші послуги, які пропонує готель.

Вечеря. Вільний час.


3-день.

Сніданок, виселення.

Відвідування Невицького замку. До наших днів зберіглася так звана вежа-донжон квадратної форми, 4 вежі по кутах і вежа над воротами. Крім того, відвідувачі замку можуть побачити унікальні ділянки стін для оборони, рів і вали. На подвір'ї замку розташований колодязь з діаметром 3 з половиною метри. У 70-і роки 20 століття в замку були проведені реставраційні роботи, в процесі яких на руїнах головної вежі обладнали наметовий дах з чотирма гранями і оглядовим майданчиком. Ця споруда - зразок фортифікаційної архітектури закарпатських земель, в якому можна побачити елементи бойової техніки і фортифікаційного будівництва 13-16 століття.

Подорож ПЕРЛИНИ ЗАКАРПАТТЯ

Подорож ПЕРЛИНИ ЗАКАРПАТТЯ Подорож ПЕРЛИНИ ЗАКАРПАТТЯ

Переїзд в Ужгород до місця обіду, який пройде в одному з найцікавіших ресторанів міста. «Деца у нотаря» - унікальна корчма-музей, основою концепції якої став живий народний закарпатський гумор. Заклад етнографічної спрямованості відкрив в 1995 р місцевий історик, сатирик і карикатурист П. Чучка, обігравши кожну деталь архітектури. Назва "Деца у нотаря" перекладається як «Сто грамів у нотаріуса», оскільки ресторан розміщується в будинку нотаріуса 1940 року побудови. Безліч різноманітно оформлених залів і майданчиків.

Відвідування корчми-музею "Деца у нотаря" перетворюється на веселу екскурсію. Розсмішити може все, починаючи від табличок і оголошень біля входу, і закінчуючи вмістом меню з використанням місцевого діалекту (традиційна закарпатська кухня, а також окремі страви інших країн і регіонів). З офіціантами слід спілкуватися обережно - кожна друга фраза може бути жартом.

Після гумористично-смачного обіду, продовжимо милуватися красотами славного Ужгорода.

Оглядова екскурсія по м. Ужгороду

 • Огляд ортодоксальної синагоги, побудованої в мавританському стилі, яка також вважається однією з найкрасивіших синагог Європи;
 • Пам'ятник Св. Миколаю - Закарпатська філія Резиденції Святого Миколая та мініатюрний пам'ятник, який розмістився на перилах мосту через річку Уж. Поруч з фігуркою встановили також маленький будиночок, який буде служити поштовою скринькою для дитячих листів і прохань;
 • Пам'ятник запалювачу ліхтарів - фігура людського зросту, виготовлена ​​з бронзи, а сходи з чорного металу досягає 4-х метрів. Краєзнавчий музей - представлена ​​колекція бронзових виробів (XIII-XII ст. До н.е.), холодна і вогнепальна зброя (XIV-XIX ст.), Кераміка, ювелірні вироби, цінні рукописи, старовинні манускрипти. Ця колекція є однією з найбільших в Україні;
 • Історія та легенди Ужгородського замку (XII-XVI ст) - понад 360 років служила садибою італійських аристократів Другетті. Замок запам'ятовується литими скульптурами Геракла і орла - символами нового тисячоліття;
 • Огляд старовинної частини міста (Кафедральний собор, Римо-католицький храм св. Георгія)
 • Прогулянка по найдовшій в Європі липової алеї (2,2 км) до 300- річного ясеня, обвитому старим плющем.

Подорож ПЕРЛИНИ ЗАКАРПАТТЯ

Подорож ПЕРЛИНИ ЗАКАРПАТТЯ Подорож ПЕРЛИНИ ЗАКАРПАТТЯ

Подорож ПЕРЛИНИ ЗАКАРПАТТЯ

Пора їхати на вокзал, який також здивує своїм виглядом будь-якого туриста.

До нових зустрічей, друзі!

Вартість туру прораховується під запит туристів, яка буде залежати від кількості учасників туру, обраного місця проживання групи і харчування. Ми завжди включаємо до вартості всі витрати на пропоновані тури, звернувшись до нас Ви не будете раптово здивовані тим, що Вам необхідно оплачувати додатково вхідні квитки, послуги екскурсовода або ще щось.


Замовити тур:

тел. (050) 330 30 44
тел. (044) 388 30 44

Почта: daf@eventcase.com.ua

Повернутися до списку турів >>

<< Назад