shapka_top.jpg


ОРГАНІЗАЦІЯ ТІМБІЛДІНГА - КВЕСТА - МОТУЗКОВОГО КУРСА

ОРГАНІЗАЦІЯ ТІМБІЛДІНГА

Тімбілдінг і командоутворення - підкоримо нові висоти РАЗОМ з
креативною командою EVENT CASE!

Тимбилдинг и командообразование в КиевеНаявність міцної згуртованої команди, націленої на результат за допомогою нестандартних командо утворюючих подій, величезна конкурентна перевага для будь-якої компанії!

Саме тому успішні компанії велику увагу приділяють корпоративному відпочинку, як інструменту побудови потужної команди.

Якщо ви ставитеся до «просунутого» керівництва, то напевно віддаєте перевагу поєднанню корпоративного відпочинку з елементами тренінгів, тімбілдінга (team building), а іноді з екстремальними обставинами і подіями.

Серед найбільш поширених форм тімбілдінга можна виділити:

 • командні спортивні ігри та заходи (пейнтбол, піші та велосипедні походи, сплави по річці і т.і.)
 • заходи творчого характеру (командні конкурси, інтелектуальні змагання, рольові ігри)
 • активні тренінги, орієнтовані на взаємодію в команді (найбільше відомий, як  "мотузковий курс")
 • квести - це відмінний спосіб провести час з друзями і позмагатися з ними в незвичайному оточенні. Виконуючи завдання, учасники вчяться орієнтуватися на місцевості, нестандартно мислити і працювати в команді.
 • авто-квести, це пригодницька змагальна гра на вулицях Вашого міста в режимі реального часу, під час якої Вам належить розгадати безліч логічних загадок і виконати захоплюючі завдання, які матимуть на меті знаходження таємничих кодів. Ключовою особливістю автомобільного квесту є те, що від завдання до завдання, Ваша команда буде рухатись на автомобілі.

Секрет в тому, що будь-які труднощі можна подолати тільки спільними зусиллями. Тут на допомогу приходить тімбілдінг! Тільки командоутворення допоможе об'єднати зусилля і змусити машину успіху крутитися. Мета компанії "Event CASE" організувати корпоративний відпочинок не просто для того, щоб виявити прихований потенціал співробітників, але і з метою об'єднання особистих амбіцій, здібностей кожної людини  в потужну функціональну команду, здатну досягати поставлених високих цілей. Ми готові запропонувати Вам різні сценарії проведення заходів по тімбілдінгу, враховуючи всі Ваші побажання. Ось кілька варіантів:


«У зоні особливої уваги»

Що це за зона? І чому вона вимагає особливої уваги? Це питання почне мучити всіх ще в автобусі, а відповідь на нього учасники отримають, тільки прибувши на місце проведення заходу.

Все дуже просто: весь колектив добровольців на один день перетворюється в відважний десант, який буде «викинуто» в спеціальній зоні, дивним чином нагадує партизанський ліс часів Другої світової війни, щоб в обстановці абсолютної таємності, вирішити запропоновану їм, дуже важливе бойове завдання.

Проведение тимбилдинга


У пошуках "Острова Скарбів"

Тимбилдинг на пиратскую тематику

Тімбілдінг на піратську тематику - досить популярна тема. Пропонуємо Вам свій оригінальний сценарій проведення цього заходу. При підготовці до івенту, ми робимо упор на залучення всіх гостей в атмосферу заходу. Кожен окремо взятий гість буде частиною концепції. Піратський тімбілдінг у виконанні "Event CASE" - театралізоване дійство, в якій всі запрошені грають свою роль.


Тімбілдінг програма - «Піонерська зірниця»

«Піонер, будь готовий! Завжди готовий»

Тімбілдінг програма - «Піонерська зірниця»

Активна розважальна програма, завдяки якій, ви і ваші гості зможуть повністю зануритися в атмосферу Піонерського табору епохи соцреалізму. Легкий "стьоб" над "рудиментами" радянської епохи, ностальгія по нашому  спільному піонерському дитинству не завадять всім учасникам грати і веселитися як діти.

Коротенький сценарій тімбілдінга:

 • Побудова дружини, урочисте підняття прапора.
 • Урочиста піонерська клятва, гімн піонерської дружини
 • «Веселі перестроювання»
 • Жартівлива зарядка
 • "Веселі старти"
 • Здача норм ГТО
 • «Піонерська Зірниця»
 • Огляд піонерської самодіяльності
 • Дискотека
 • І, звичайно ж, велике піонерське вогнище

Авто - квест

Авто- квест

Автомобільний квест - що це?

Пригодницьке змагання на вулицях рідного міста, в компанії 3-х товаришів. Суть гри полягає в тому, щоб поетапно відгадати всі інтелектуальні загадки, в яких зашифровані певні локації. Саме вони дозволять просунутися далі. Пунктом зупинки може бути все що завгодно - від дитячого майданчика, в затишному київському дворику, до покинутого будинку! Для участі у квесті також знадобиться автомобіль, ліхтарик, телефон з доступом в Інтернет, ноутбук, карта міста.


Програма-квест «ЧОТИРИ СТИХІЇ»

тимбилдинг недорогоВедучий Програми - Білий маг, який намагається все життя вирішити питання об'єднання чотирьох стихій, які постійно борються між собою - Води, Повітря, Вогню і Землі.

Допомогти йому в цьому завданні повинні учасники заходу. Таким чином, поділ команд, а також поділ території  проходить за принципом боротьби стихій. Під час фінального збору команд Білий Маг повідомляє, що енергія стихій, завдяки вдало проведеним змаганням випущена і тепер він зможе об'єднати їх в одне ціле. Але для цього необхідно побудувати Будинок Стихій, де вони будуть мирно співіснувати. Кожен учасник заходу отримує «будівельний матеріал» (картонні коробки, скотч, ножиці, фломастери) і починається будівництво, по завершенню якої відбувається обмін отриманих бонусів на підказки.

Дізнатися, де знаходиться Головний приз, можна буде, тільки об'єднавши всі підказки. Таким чином, члени всіх чотирьох команд об'єднуються для виявлення Головного призу, і приступають до його пошуків.

Фото проведених заходів:

проведение тимбилдинга тимбилдинги киев тимбилдинг заказать

организация корпоративных мероприятий корпоративные тимбилдинги тимбилдинги в киеве

корпоративный отдых организация тимбилдинга корпоративные тимбилдинги

проведение тимбилдинга тимбилдинг в киеве корпоративные мероприятия киев

организация праздников тимбилдинг киев мероприятия организация проведение

заказать тимбилдинг услуги тимбилдинга проведение праздников

корпоративные мероприятия Проведение тимбилдинга организация корпоративных мероприятий

Також пропонуємо інші командоутворювальні програми-квести:

 • ЗОЛОТІ КЛЮЧІ ФОРТУНИ
 • У ПОШУКАХ СКАРБІВ САРМАТІВ
 • В ГОСТЯХ У КАЗКИ
 • СПЕЦІАЛЬНИЙ ГАВАЙСЬКИЙ ТІМБІЛДІНГ
 • КВЕСТ «DIKANKA FOREVER»
 • «КІНОШЕДЕРВ» - КРЕАТИВНЕ КОМАНДОУТВОРЕННЯ
 • КВЕСТ «КОЗАЦЬКИ РОЗВАГИ»

Замовити тімбілдінг:
050 330 30 44
044 388 30 44
daf@eventcase.com.ua

Заказать тимбилдинг в Киеве