shapka_top.jpg


ДЕНДРОПАРК ОЛЕКСАНДРІЯ (м. БІЛА ЦЕРКВА) та храмовий комплекс
в селі БУКИ

Одноденний автобусний тур

Дендропарк «Олександрія»

Дендропарк «Олександрія» є суттєвим пам'ятником садово-паркового мистецтва. Свою назву парк отримав на честь рідної племінниці князя Г.А. Потьомкіна, камер-фрейліни імператриці Катерини II, Олександри Василівни Енгельгардт. Дендропарк подарував їй коронний гетьман Польщі, її чоловік, Ксаверій Браницький. Побудований парк був за примхою графині, яка була під впливом парків європейських столиць. Розташувався парк біля річки Рось, і витрачено було на нього не багато не мало 4 мільйони рублів!

Господиня парку мала непоганий смак, і витратила ці кошти на альтанки, озера, водоспади, гроти, статуї. Також захоплює дух вид на вікові дуби і величні сосни, і американські липи.

На території парку, крім резиденції Браницьких, є архітектурні споруди:

Дендропарк «Олександрія» Олександрія парк

Царський павільйон (тут гостювали особи царської сім'ї Романових), колонада «Луна», «Руїни», павільйон «Ротонда», Танцювальний павільйон, Китайський місток. Прикрашена «Олександрія» вишуканими вазами, мармуровими і бронзовими скульптурами, декоративними композиціями зі штучних земляних підвищень і великих брил.

Химерний Китайський місток навіває на романтичний лад. Свою назву він отримав завдяки альтанці, встановленої на ньому. Дах альтанки схож на покрівлі китайських пагод. Цей місток також служить своєрідною дамбою, що підтримує рівень води. Загальна площа дендропарку «Олександрія» дорівнює 201,5 га. Це найбільший парк в країні. На його території росте більше 600 різних видів і форм чагарникової і деревної рослинності, а також близько 700 видів трав'янистих рослин.

Парко-Храмовий комплекс в с. Буки

На місці давньоруського міста Бакожін, розкинулося мальовниче село під назвою Буки. В окрузі археологи виявили також залишки стародавнього городища, внесені до реєстру пам'яток археології національного значення. Але відомі Буки не своїм славним минулим, а квітучим сьогоденням, яке стало можливим тільки завдяки меценатству Суслова Івана Миколайовича. А почалася перебудова комплексу з того, що розчистили русло річки. Сьогодні важко уявити, що на місці величних каскадів і мальовничих берегів, ще кілька років тому була справжня звалище, куди скидали сміття як жителі навколишніх сіл, так і Сквирські підприємства.

Потрапити в нього можна тільки переїхавши через греблю, через яку переливається вода - спеціально для того, щоб гості не завозили на колесах бруд на територію. Поруч знаходиться дитячий будинок, який сам Суслов називає «Сімейне гніздечко». Також на території знаходиться міні зоопарк, з величним «царем звірів» левом Султаном, ведмедями, оленем, страусами, фазаном.

Але все ж, найбільш барвистий в Буках - це Храмовий комплекс, з собором Св. Великомученика Євгенія, каплиць святих Олександра і Миколи, дзвіницею Святого Данила. При будівництві Храмового комплексу, архітектори використовували як традиційні для України, так і модерністські стилі.

Але ніякі описи не можуть висловити тієї краси
і величі, якою наповнений цей затишний комплекс!
Це потрібно побачити самому.

Фотозвіт туру

Храмовий комплекс Буки Храмовий комплекс Буки ціна
Храмовий комплекс Буки екскурсія комплекс Буки
храми буки Храмовий комплекс Буки

Програма туру

8:00 - 8:20 - Посадка в автобус cт. М Житомирська.
8:20 - 10:00 - Переїзд: Київ - Біла Церква дендропарк «Олександрія».
10:00 - 13:30 - Прибуття та екскурсія по дендропарку «Олександрія».
13:30 - 14:20 - Обід, факультативно (за бажанням групи, супроводжуючий може запропонувати комплексний обід).
14:20 - 15.20 - Переїзд до Парко-храмового комплексу в с. Буки Сквирського району.
15:20 - 18:30 - Екскурсія і вільний час.
18:30 - відправлення в Київ.
21:00 - Орієнтовне прибуття до Києва, станція метро «Житомирська».


Вартість екскурсійного туру, складає 390 грн/чел. при групі 40 осіб.


У вартість входить:

  • Комфортабельний автобус;
  • Екскурсійний супровід;
  • Вхідні квитки.

Замовити тур:

тел. (050) 330 30 44
тел. (044) 388 30 44

Пошта: daf@eventcase.com.ua
 

На даній сторінці представлена інформація про: Екскурсія в дендропарк Олександрія, г.Б.Церковь, Храмовий комплекс в с. Буки Суслова Івана Миколайовича

Повернутися до списку турів >>

<< Назад