shapka_top.jpg


КОРОСТЕНЬ – ЧОПОВИЧі - ОВРУЧ

Коростень – Чоповичи - ОвручЕкскурсійний тур в Коростень - Чоповичі - Овруч

Одноденна прогулянка на знаменитий фестиваль дерунів,
в один з найдавніших міст України - Коростень.

Тривалість: 1 день.

Дата: 8 вересня 2018 року.

А ви знали, що в Коростені приготували найбільший дерун, який був занесений в Книгу рекордів України? Вага деруна складала 118 кг, довжина - 2 метри 40 см, а ширина більше метра.

ПРОГРАМА ТУРА:

Час Маршрут: Київ-Чоповичі-Коростень-Овруч-Київ.
09:00 Виїзд з Києва в Чоповичі
10:40 Прибуття в урочище Кип'яче. На початку ХХ століття поблизу річки Ірша, де вже било з надр землі природне джерело, була знайдена ікона Божої Матері Казанська. Незабаром ікона стала являти чудеса зцілення, а слава про водах джерела розійшлася як про цілющі. Синодальна комісія підтвердила факт чудесного явлення ікони і зцілення людей. Було прийнято рішення заснувати на цьому місці обитель, першими поселенцями якого стали афонські монахи.
Цілий рік температура води в джерелі незмінно становить 4 градуси. При джерелі обладнана купальня, щоб всі бажаючі могли зануритися в святу воду.
12:00 Прибуття в Коростень. Екскурсія в військово-історичний музей «Скала».
Об'єкт "Скеля" - це підземний бункер, де розташовувався командний центр Сталіна в часи Великої Вітчизняної війни.
Укриття – побудоване абсолютно з технологічної точки зору. Майже всі механізми досі в прекрасному робочому стані. Є навіть прямий телефонний зв'язок з Москвою. У бункері можна побачити багато зразків зброї часів ІІ Світової війни різних країн, унікальна експозиція протигазів всіх моделей (протигаз для коня і собаки), особисті речі солдат  Німеччини і Радянського Союзу, знайдені під час розкопок в місцях бойових дій.
Біля входу в музей розміщені військові танки і броньовані машини - на їх фоні виходять відмінні фотознімки.
14:00 Екскурсія по парку міста. Участь у святкуваннях «фестивалю деруна»
Прогулянка в мальовничому парку культури і відпочинку ім. Островського, купальня княгині Ольги;
На фестивалі кухарі продемонструють своє мистецтво приготування дерунів чи близьких до них страв з картоплі, а дегустатори та відвідувачі фестивалю визначатимуть найкращі страви і нагороджуватимуть їх «авторів». В рамках свята  відбудуться конкурси на кращий плакат про деруни, кращий рецепт дерунів, кращий і смачно випечений дерун, кращу пісню, вірш, анекдот, комічну історію про деруни;
На фестивалі також звучатимуть пісні різних народів, театралізовано демонструватимуться народні обряди, буде розгорнута виставка поліських старожитностей . В рамках фестивалю діятиме школа дерунярства: досвідчені кухарі навчать усіх охочих готувати деруни, кожен бажаючий за символічну плату може спробувати тут же приготувати.
16:00 Виїзд в м.Овруч
17:00 У місті Овручі розташований один з найдавніших храмів України. Кам'яний собор святого Василя, датується 1190 роком. Перша дерев'яна церква на цьому місці була побудована в пам'ять про полеглого князя Олега. Наказав її звести князь Володимир, який прийняв хрещення під ім'ям Василя. Понад 100 років церква радувала прихожан, а після - Рюрик Ростиславович в 1190 році поставив на її місці кам'яний собор. Собор прикрашений п'ятьма золотими куполами, інкрустований натуральним каменем, втопленим в цегляній кладці стін. Собор виконаний у візантійському стилі. На початку 14 століття, з приходом литовців, собор був зруйнований. Тричі на його місці зводилася церква з дерева і кожен раз її руйнували. Відновлено храм був лише в першому десятилітті 20 століття.
До нього був приєднаний Свято-Василівський жіночий монастир. До наших днів всередині храму подекуди збереглися недоторканими частини фресок і розписів золотом. В радянські часи в стінах монастиря розміщувалася лікарня, пізніше училище і лише в 1990 році Собор передали Української Православної церкви, а храму повернули його статус.
18:00 Виїзд в м Київ
21:30 Орієнтовне прибуття в м. Київ

Вартість туру: 360 грн при групі 40 чол.

У вартість входить:

  • Комфортабельний автобус;
  • Екскурсійний супровід;
  • Вхідні квитки по маршруту.

Фото звіт туру

Экскурсионный тур в коростень тур в коростень

экскурсия на день деруна

овруч тур экскурсия в овруч

Экскурсионный тур поезда в коростень цена

Замовити тур:

тел. (050) 330 30 44
тел. (044) 388 30 44

Пошта: daf@eventcase.com.ua

Повернутися до списку турів >>

<< Назад